Партнерські програми для інтернет магазинів: заробіток на чужих продажах, Заробіток в Інтернеті

Партнерські програми для інтернет магазинів: заробіток на чужих продажах

З ростом технологій магазини перемістилися в інтернет, де утворилися свої власники і реалізатори, однак при цьому з'явилася одна чудова особливість: отримувати дохід від продажів може кожен тут і зараз. Таку можливість забезпечують партнерські програми для інтернет магазинів, про яких і піде мова в цій статті:

Как в интернет-магазине сделать партнерскую программу на

Загальні відомості

Суть партнерки інтернет магазину полягає в наступному: коли ваш інформаційний ресурс отримує підтвердження від модераторів партнерської програми, вам надсилають партнерську посилання, яке розміщуєте на сторінках свого сайту. Далі все залежить від умов, які пропонує партнерська програма магазину. Ви можете отримувати гроші як за перехід користувача за посиланням, так і мати «частку»З кожної досконалої в магазині покупки (якщо покупець прийшов з вашого сайту).

Крім того, можна створити своєрідний філіал вже існуючого магазину і працювати із замовленнями самостійно (при цьому, ви будете отримувати певний відсоток від кожного замовлення).

Варто зауважити, що до участі в таких програмах допускаються аж ніяк не всі сайти. Як правило, ваш ресурс повинен володіти гарною відвідуваністю, не порушувати норми законодавства і регламент партнерської програми, а також мати необхідну тематичну спрямованість. Якщо ж все обумовлені умови виконані, то все, що потрібно зробити далі — розмістити партнерське посилання і отримувати дохід.

Такі умови виглядають дуже привабливо в очах власників сайтів, але яку вигоду отримують інтернет магазини? Все дуже просто: для отримання прибутку потрібні покупці, для залучення покупців потрібна реклама. Якщо на вашому популярному блозі кожен день публікуються огляди модних светрів, то цей ресурс виступає ідеальним майданчиком для реклами продукції інтернет магазину одягу.

Відмінними рисами роботи з великими інтернет магазинами є високі вимоги до сайтів учасникам, а також високу винагороду на увазі великої кількості скоєних покупок.Якщо ж ви працюєте з невеликими магазинами, високого доходу чекати не варто, однак для молодих і відвідуваних сайтів це також непоганий варіант монетизації.

Переваги і недоліки

Партнерські програми інтернет магазинів мають свої позитивні і негативні сторони. Для початку, розберемося з неприємними моментами:

 • Залежність заробітку від попиту. Ви можете зрадіти, побачивши, що партнерська програма будь-якого магазину пропонує заманливо високі відсотки винагороди. Однак, найчастіше, чим вище ваша частка, тим довше товар лежить на складі;
 • Затримки в нарахуванні партнерської винагороди. Наприклад, якщо ви працюєте копірайтером і написали текст, то після перевірки замовником, він позначається як «готовий». Інтернет магазин же проводить виплати партнерам тільки після того, як товар буде доставлений покупцеві, тобто, якщо умовний светр купили у Владивостоці, а склад розташований в Москві, гроші ви отримаєте лише через пару тижнів (якщо до того моменту замовлення не буде скасований);
 • Мінімальні суми виведення не такі вже «мінімальні». Багато інтернет магазини ставлять досить високу планку мінімальної виплати партнерам. Таким чином, щоб вивести перші гроші, вам доведеться працювати кілька тижнів або місяців (і добре, якщо гроші після цього взагалі вдасться вивести).

Тепер розглянемо переваги партнерок інтернет магазинів:

 • Просте початок. Вам не потрібно розбиратися в тонкощах ведення чужого бізнесу, стежити за продажами і підраховувати збитки. Все, що необхідно — продовжувати працювати над своїм сайтом в звичайному режимі;
 • Високі доходи. Якщо вам вдасться потрапити в партнерку великого магазину, ваші зусилля зі створення і підтримки сайту швидко окупляться;
 • Великий вибір. Якщо вас перестали влаштовувати умови партнерської програми, ви можете негайно припинити співпрацю з одним інтернет магазином і приступити до роботи з іншим. Все швидко і просто.

огляд партнерок

Для того щоб якось систематизувати велику кількість партнерок інтернет магазинів, розглянемо окремо партнерські програми тих, які пов'язані з продажем одягу.

 • Vprikide. Даний магазин одягу продає продукцію досить відомих брендів, тому в партнерську програму приймають далеко не всі сайти:

Как в интернет-магазине сделать партнерскую программу на

Виплачують по 264 рубля від кожного замовлення на гаманець Webmoney.

 • Tee-shirt. У магазині продається виключно верхній одяг. Кожен підтверджений замовлення приносить вам 144 рубля:

Как в интернет-магазине сделать партнерскую программу на

Існує реферальная система.

 • Vsemayki. Мабуть, найвідоміша партнерська програма магазинів одягу в інтернеті. Солідний стаж роботи на ринку, а також тисячі позитивних відгуків роблять цю партнерську програму привабливою для власників сайтів:

Как в интернет-магазине сделать партнерскую программу на

Партнерам належить 25% від кожного підтвердженого замовлення.

Також розглянемо партнерські програми інтернет магазинів електроніки:

 • Re: store. Магазин працює з продукцією майже нікому «невідомої маленької»Компанії Apple:

Как в интернет-магазине сделать партнерскую программу на

За оплачене замовлення можна отримати до 7% партнерської винагороди, а з огляду на вартість новенького iPhone, це солідні гроші.

 • Ого! Цей магазин спеціалізується на продажу побутової техніки і електроприладів:

Как в интернет-магазине сделать партнерскую программу на

Партнерська програма пропонує широкий вибір інструментів для роботи з трафіком.

 • М відео . Один з найбільших магазинів електроніки, партнерська програма якого пропонує до 4% від оплаченого замовлення:

Как в интернет-магазине сделать партнерскую программу на

Поради новачкам

Для того щоб кращі партнерські програми інтернет магазинів приносили прибуток саме вам, наведемо кілька простих рекомендацій:

 • Вибирайте правильний напрямок. В інтернет магазинах різні категорії товарів мають різні показники відсотка партнерських виплат. Вибираючи між такими категоріями, не слід гнатися за більшими відсотками. Який толк від 99% партнерського відрахування від продажу старого чайника, якщо ніхто не збирається його купувати. шукайте «золоту середину», Яка дозволить вам досить часто отримувати солідну винагороду за залучення клієнтів;
 • Уникайте сумнівних пропозицій. Дуже важливим показником є ​​мінімальна сума виводу заробленого партнерської винагороди. Чим вона більше, тим вище ймовірність, що вас обдурять і залишать без будь-якої винагороди;
 • Пристосовуйтеся. Почати заробляти в партнерській програмі можна дуже швидко, тому, як тільки ви побачили вигідну пропозицію, відразу ж міняйте партнерку.

Таким чином, партнерські програми інтернет магазинів рясніють розмаїттям, пропонуючи варіанти, як для власників солідних відвідуваних сайтів, так і для молодих веб-проектів.Якщо ви зможете уникнути співпраці з шахраями і витратите якийсь час на вибір найбільш вигідної пропозиції, то робота з партнерськими програмами інтернет магазинів принесе вам гарний прибуток.

Как в интернет-магазине сделать партнерскую программу на

5